TICT Ice Cube IC-90TG-Sis - перевага в деталях

Популярність спінінгових вудилищ від японського бренду Tict цілком зрозуміла. Ця відносно молода компанія (заснована у 2009 році) випускає на внутрішній ринок Японії вудилища, рівних яким немає.

TICT Ice Cube IC-90TG-Sis - високоякісний спінінг класу лайт, створений для лову на середній та дальній дистанції на приманки абсолютно будь-якого типу.

Бланк, виконаний з графіту високої модульності, забезпечує чудові показники потужності, міцності та надійності, і при цьому має чудову еластичність, інформативність і тактильну чутливість.

Швидкий лад спінінга дозволяє максимально ефективно обловлювати дальню бровку, застосовуючи найрізноманітніші проводки.

На вудилище встановлено унікальну фурнітуру від Fuji - SIC-S. Це тонкі вставки з найчистішого карбіду кремнію (який, вкрай складний в обробці, на відміну від SiC c домішками або з кераміки, просто імітує карбід кремнію) дозволяють вибирати менший розмір кілець (розмір пропускних кілець визначається зовнішнім діаметром рами, а не внутрішнім діаметром вставки), тому що їх внутрішній діаметр збільшився.

Рукоять рознесеної форми виконана зі зносостійкої EVA і має максимально зручний хват.

Спінінг TICT Ice Cube IC-90TG-Sis не має аналогів і є справді унікальним вудилищем, рівним якому немає за параметрами і характеристиками. Ця модель користується неймовірним попитом не тільки у любителів, а й у спортсменів.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/tict-ice-cube-ic-90tg-sis/