Кожен спінінгіст знає, що вибір шнура є дуже важливим і делікатним моментом при доукомплектації будь-якої снасті. Серед величезної кількості брендів і моделей вибрати потрібний шнур – питання, яке іноді може завести в глухий кут навіть пропаленого рибалку.

Японський шнур Toray Jigging Power Game - плетінка найвищої якості, розроблена для джигової риболовлі на морі.

Волокна, виконані з високоякісного поліестеру, мають мінімальний коефіцієнт розтяжності, завдяки чому тактильна чутливість снасті залишається на високому рівні і комплект не грубшає.

Технологія плетіння восьми волокон в одне ціле забезпечує ідеально круглий у поперечному діаметрі переріз, завдяки чому шнур створює мінімальне тертя в кільцях при закиданні, тим самим збільшуючи кастингові характеристики снасті.

Шнур має неймовірні показники міцності та потужності, а також – неймовірну абразивостійкість, завдяки чому рибалка може вести риболовлю у найскладніших умовах – серед рослинності, корчів, а також – на плато мушлів.

Шнур поставляється у зручній бобіні розмотуванням 300 метрів. Toray Jigging Power Game пофарбований у мультиколор, завдяки чому дозволяє більш ретельно контролювати дистанцію.

Ця модель є чудовим вибором для доукомплектації снасті будь-якого класу. Шнур втілив у собі неймовірні параметри та характеристики при адекватному ціновому сегменті.

А ви ловили шнуром Toray Jigging Power Game?

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/toray-jigging-power-game-300m-0.6-multicolor/