VARIVAS Avani Eging LS4 Tip Run - кальмаровий шнур - універсальний для нас!

Сучасна риболовля спінінгом має величезну кількість нбюансів і деталей. Одна з основних особливостей - вибір плетеного шнура. При неправильному виборі моделі шнура снасть стає грубішою і спінінгіст починає сумніватися - а чи той спінінг він прикупив? А чи та котушка встановлена? Від одного тільки вибору шнура залежить дуже багато чого. А чи правильний вибір робите Ви?

Плетені шнури лінійки Avani Eging LS4 PE Tip Run мають високу міцністю, яка досягається за рахунок щільного плетіння 4 ниток з волокон поліетилену. При виготовленні цього шнура використовується технологія Varivas, що підвищує гранично допустиме навантаження на розрив.

Шнур має високу чутливість при низькій розтяжності. Механічна пам'ять практично відсутня у Avani Eging LS4 PE Tip Run.

Представлена ​​лінійка орієнтована на застосування при полюванні на кальмара, але і в інших способах риболовлі вона буде вдалим рішенням. Avani Eging LS4 PE Tip Run має високу стійкість до зношування за рахунок вдосконаленої обробки на основі фтору.

Також завдяки цьому покриттю плетінка не вбирає воду і швидше тоне. Оригінальне забарвлення дозволить більш точно визначати заглиблення: добре видимий яскравий зелений колір чергується з іншими забарвленнями через рівні інтервали.

Японський шнур Varivas Avani Eging LS4 Tip Run - чудовий вибір для комплектації снасті від лайта до хеві. А яким шнуром користуєтеся Ви?

КУПИТИ:  https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-avani-eging-ls4-tip-run-200m-0.4-multicolor/