Varivas Avani Jig 10x10 X4 - чи може якість коштувати дешево?

Японські шнури славляться по всьому риболовного світу - ці плетінки відповідають зазначеним параметрам товщини і навантаження, мають чудові показники і характеристики. Але серед величезного вибору брендів і моделей вибрати правильний варіант - завдання не просте.

Японський плетений шнур Varivas Avani Jig 10x10 X4 - високоякісний продукт японського внутрішнього ринку.

Ця модель створена для джигової риболовлі в морській воді, в насслідок чого має чудові показники потужності, міцності та надійності, а також - неперевершену стійкість до абразиву, що дозволяє вести риболовлю в складних умовах (ракушняк, корчі, ділянки з рослинністю).

Ця модель має маркер 10х10 - індекс позначає, що шнур забарвлений в мультиколор і змінює колір через кожні 10 метрів.

Модель є ідеальним універсальним шнуром під наші умови лову незалежно від типу приманки - воблер, блешня, силікон. Навіть при тривалій експлуатації плетінка не втрачає своїх властивостей.

Ідеально круглий перетин в поперечному діаметрі забезпечує створення мінімального тертя об вставки кілець при закиданні, позитивно впливаючи на кастингові характеристики комплекту.

Японський шнур Varivas Avani Jig 10x10 X4 поставляється в 200-метровій розмотці і має приємний цінник, що робить цю модель ідеальним вибором в категорії японське якість - ціна.

А Ви ловите шнурами японського бренду Varivas?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-avani-jig-10m-x-10-colors-x4-200m-1.5-multicolor/