VARIVAS Salt Water Finesse PE X8 - для тих, хто шукає Найкраще!

Японський бренд Varivas виробляє для внутрішнього ринку Японії шнури, жилки, флюорокарбон, аксесуари і елементи екіпіровки найвищої якості. Але популярність і попит виробнику принесли саме плетені РЕ шнури. Компанія не випускає величезну кількість новинок в кожному сезоні, але кожна така модель - втілення кращих матеріалів і технологій, якими володіє компанія.

Японський плетений шнур VARIVAS Salt Water Finesse PE X8 - високоякісна плетінка, створена для риболовлі на морі на легкі та ультралегкі приманки будь-якого класу. Шнур виконаний з унікального поліестеру, завдяки чому волокна мають неймовірною міцність і потужність, а навіть найтонші діаметри неймовірно міцні.

Запатентована технологія плетіння забезпечує ідеально круглий поперечний переріз з восьми волокон, внаслідок чого тертя об вставки кілець при закиданні - мінімально, а дальність і точність закидання збільшується в порівнянні із застосуванням аналогічних моделей плетінок.

Шнур VARIVAS Salt Water Finesse PE X8 має чудову стійкість до абразиву, тим самим дозволяючи спінінгістові вести ловлю серед рослинності, корчів і черепашок. Також плетінка НЕ ​​ворситься і не трухне, завдяки чому термін експлуатації одноq бабіни збільшується.

Плетінка VARIVAS Salt Water Finesse PE X8 виробляється для внутрішнього ринку Японії в діаметрах # 0.2, # 0.3 і # 0.4 за японською класифікацією, тим самим дозволяючи доукомплектувати ультралайтову і лайтову снасть для лову на приманки будь-якого типу.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-salt-water-finesse-pe-x8-150m-0.4-white/